Terapie v pohybu

Srdečně vás zvu do zážitkové terapie skrze pohyb. Přijměte pozvání do bezpečného prostoru, kde společně a každý sám budeme prozkoumávat niterná zákoutí duše - při úvodních bioenergetických cvičeních a následném autentickém tanci. Na každý večer vždy připravím speciální hudební playlist.

Společně budeme vytvářet prostor naplněný důvěrou a bezpečím. Prostor, kde neposuzujeme druhé. Kde to, co sdílíme, zůstává pouze mezi námi v rámci skupiny. Kde se scházíme a společný čas trávíme střízliví. A kde nepořizujeme žádné záznamy našich zážitků. Tato pravidla nám pomáhají vytvářet prostředí, ve kterém můžeme skutečně objevovat a léčit.

Tento projekt navazuje na mé předchozí autorské Úplňkové tančírny, které se uskutečnily v letech 2010-11, a volně v něm pokračuje. Záměrem je vytvořit prostor pro komunitu lidí, kteří se budou společně věnovat této terapeutické praxi. Nezáleží na tom, kolik je vám let. A nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s pohybem či tancem, to není podmínkou. Důležité je vaše odhodlání a otevřenost.

"Mou vášní je, kromě terapeutické práce, také zpěv, tanec, jóga, pohyb. Zajímám se o řešení emocí, ale také o zpřítomnění těla skrze jógu a bioenergetická cvičení. A miluju hudbu. Terapie pohybem je tak prostorem, kde se mé vášně propojují. Přijměte mou srdečnou pozvánku a vstupte do světa, kde se terapeutická práce snoubí s magií tance a pohybu!" 

___________________________________________________________________

V současné době se setkávání Terapie v pohybu nekonají.


Kdy? liché pondělky od 20:15 do 21:45, min. počet ve skupině 6 osob

Kde? Studio Dobeška Nad Lomem 1770, Praha 4 - zastávka BUS 134 "Dobeška" viz web

Přihlásit se: je nutné vždy dopředu, a to e-mailem na adrese k.fiser@email.cz

Cena za jednorázový vstup: Kč 350,- 

Cena za pololetí:   10 lekcí -  Kč 3000,-  


Vytvořte si webové stránky zdarma!